Skip to main content

NOVÝ KATALÓG RODINNÝCH DOMOV   stiahnite TU !

PUR panel

Polyuretánová tvrdá pena od Nemeckej spoločnosti LINZMEIER je tepelnoizolačný stavebný materiál pre najrôznejšie účely - napríklad pre zateplenie strechy, podlahy či obvodovej konštrukcie.

Systém LINITHERM® je produktová rada od LINZMEIER, ktorá zaisťuje príjemnú teplotu po cely rok. V zime zabraňuje tepelným stratám a v lete účinne chráni pred prehrievaním a ponúka neobyčajné možnosti pre realizáciu stavieb s unikátnym profilom, rýchlosťou montáže, kvalitnou povrchovou úpravou a, čo je najdôležitejšie s požadovanými tepelnoizolačnými vlastnosťami.

S PUR penou prichádzame každodenne do styku, pretože vďaka jej vynikajúcim vlastnostiam sa využíva skoro všade - napríklad ako izolácia v chladničkách, nájdeme ju na palubných doskách, sedadlách či na volante automobilov, v podrážkach topánok, v čalúnení sedačiek či v matraci ako mäkká forma polyuretánovej peny, alebo v medicíne.

Pečať „pure life“  je značkou kvality životného prostredia pre tepelno-izolačné materiály z PU, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritériá a ktorých výroba sa pravidelne kontroluje.

V konštrukcií THREE systém® sa používa ako nad-krokvová izolácia šikmých striech, izolácia plochých a pultových striech, izolácia štítov a výplňových konštrukcií. Jedinečnosťou THREE systému® je systémové riešenie umiestnenia PUR panelu medzi LVL stĺpikmi v obvodovej konštrukcii a tým zníženie celkovej hrúbky konštrukcie. So súčiniteľom prestupu tepla PUR panelu od λD=0,022 W/(mK) ponúka najlepšiu tepelnú izoláciu pri najmenších hrúbkach oproti iným tepelným izoláciám, napríklad minerálna vata. S TRHEE systémom® získavate priestor navyše a z 3-izbového domu môže vďaka navýšenej podlažnej ploche navyše vzniknúť 4-izbový dom.

Presvedčte sa na: www.threesystem.sk/ponuka